Getty Images

15.04.2018 | 20:45

Asistencija Vrsaljka u pobjedi Atletica

Atletico Madrid

U 32. kolu Primere Atletico Madrid je u nedjelju na domaćem terenu svladao Levante sa 3-0, a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je asistent za drugi pogodak Atletica.

Fernando Torres

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Atletico je poveo u 33. minuti, a strijelac je bio Angel Correa. Drugi pogodak pao je u 48. minuti, a sve je izvedeno iz prvog dodira. Koke je dao dugu loptu na desni bok, a Vrsaljko u trku iz prve ubacuje u kazneni prostor za Griezmanna, koji volejom trese mrežu.
Za konačnih 3-0 pogodio je Fernando Torres u 77. minuti.
Alaves je pobjedom 1-0 kod Eibara napravio veliki korak u borbi za opstanak, a jedini pogodak zabio je John Guidetti u 5. minuti. U nedjelju se još sastaju Getafe - Espanyol, te Malaga - Real Madrid.