Getty Images
Nogomet 15.04.2018 | 20:45

Asistencija Vrsaljka u pobjedi Atletica

Atletico Madrid

U 32. kolu Primere Atletico Madrid je u nedjelju na domaćem terenu svladao Levante sa 3-0, a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je asistent za drugi pogodak Atletica.

Fernando Torres

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Atletico je poveo u 33. minuti, a strijelac je bio Angel Correa. Drugi pogodak pao je u 48. minuti, a sve je izvedeno iz prvog dodira. Koke je dao dugu loptu na desni bok, a Vrsaljko u trku iz prve ubacuje u kazneni prostor za Griezmanna, koji volejom trese mrežu.
Za konačnih 3-0 pogodio je Fernando Torres u 77. minuti.
Alaves je pobjedom 1-0 kod Eibara napravio veliki korak u borbi za opstanak, a jedini pogodak zabio je John Guidetti u 5. minuti. U nedjelju se još sastaju Getafe - Espanyol, te Malaga - Real Madrid.

Atletico izbjegao sud i platio Sportingu za Martinsa

Čelnici španjolskog i portugalskog nogometnog prvoligaša Atletico Madrida i Sportinga postigli su dogovor oko odštete za krilnog igrača Gelsona Martinsa (23) nakon čega su Portugalci odustali od tužbe.

Ricardo Stuani dvostruki strijelac za remi s Barcom

U posljednjem susretu petog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona i Girona su odigrali 2-2, nakon što je Barca od 35. minute igrala s igračem manje.

Modrić odigrao važnu ulogu u slamanju Katalonaca

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su Espanyol na Santiago Bernabeu sa 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Marco Asensio u 41. minuti.

Gradski derbi pripao Atleticu, Lemar junak

Nogometaši Atletico Madrida slavili su rezultatom 2:0 na gostovanju protiv Getafea u okviru petog kola španjolskog prvenstva.