Real Sociedad otpustio trenera!

Primera 19. ožu 201819:16 > 19:20
David Ramos / Staff/Getty images

Rukovodstvo momčadi Real Sociedada okončalo je skoro dvoipolgodišnju suradnju s trenerom Eusebiom Sacristanom uslijed serije loših rezultata baskijskog tima.

Sacristan je platio cijenu za lošu poziciju u kojoj se nalazi tim iz San Sebastijana 15. su na tablici, ali za sada nisu direktno ugroženi u pogledu ispadanja iz lige jer imaju 12 bodova više od zone ispadanja.

Plavo-bijeli su slavili tek u jednoj od posljednjih šest utakmica, a u prethodnom kolu porazio ih je Getafe sa 2:1.

Tim bi se želio zahvaliti Sacristanu na svemu što je klubu pružio u prethodne dvije i pol godine – na profesionalizmu i posvećenosti timu koju je prikazivao izvršavajući svoje dužnosti kao trenera tima. Želimo mu sve najbolje u predstojećim profesionalnim i privatnim poduhvatima“, navodi se u objavi tima s Anoete.

Tim će nakon odlaska Sacristana do daljnjeg voditi Imanol Alguacil, koji je do sada bio zadužen za vođenje rezervnog tima Sociedada.