Fan Club Barcelone iz Hrvatske posjetio Camp Nou

Primera 18. ožu 201817:34 > 17:43
Fan Club Barcelona Hrvatska

Hrvatski Fan Club Barcelone posjetio je svoj omiljeni klub na današnjoj utakmici protiv Athletic Bilbaa.

Fan Club Barcelona Hrvatska

Poznato je kako u Hrvatskoj ima velik broj navijača nogometnog kluba iz Barcelone, ekipa okupljena oko hrvatskog Fan Cluba diva iz Katalonije javila se svojoj omiljenoj TV kući sa ekskluzivnim fotografijama iz katalonske prijestolnice.

Nedavno je i SK posjetio Španjolsku, točnije Bilbao i San Sebastian, mnoge zanimljive fotografije s tog puta možete pogledati na Facebook stranici Sportkluba Hrvatska.

A ovom prilikom pozdravljamo Fan Club Barcelone, naravno, sve utakmice katalonskog velikana, kao i ostalih klubova jedne od najboljih svjetskih liga možete pratiti ekskluzivno na kanalima Sportkluba.