Leganes predobar za Sevillu

Primera 18. ožu 201813:40 > 13:42
Albert Llop/Anadolu Agency/Getty Images

U prvoj nedjeljnoj utakmici 29. kola Primere, Leganes je osvojio sva tri boda nakon 2:0 pobjede protiv Seville.

Samo pet dana ranije Sevilla je proslavila veliki trijumf na Old Traffordu pobijedivši Manchester United, no puno zahtjevnijim protivnikom pokazao se Leganes.

Momčad iz predgrađa Madrida slavila je pogocima Bustinze iz 41., te Erasa iz 70. minute. Sevila je dvoboj završila s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Sarabia u 84. minuti. Iako su gosti držali znatno veći posjed lopte, nikako nisu uspjeli slomiti otpor Leganesa, sve do sučeve nadoknade kada je počasni pogodak postigao Layun.

Sevilla je i dalje na petoj poziciji s 45 bodova, dok je Leganes siguran na 12. mjestu s 36 bodova.