Zaza i Rodrigo za novu pobjedu Valencije

Primera 17. ožu 201814:53 > 18:08
Claudio Villa, Getty Images Sport

Nogometaši Valencije pobijedili su 3:1 Alaves u utakmici 29. kola španjolske La Lige.

Poslije pobjeda nad Betisom i Sevillom sa po 2:0, Valencia je nastavila pobjednički niz u Primeri, ovoga puta pao je Alaves s 3:1.

Već nakon prvog poluvremena bilo je 2:0, a junak je bio Simone Zaza. On je prvo u 19. minuti asistirao Rodrigu, na maestralan način kroz šumu nogu, da bi talijanski napadač u 33. minuti postigao 12. gol u sezoni posijle ubacivanja Pareja s desne strane.

Početkom drugog poluvremena, točnije u 49. minutu, Sobrino je smanjio nakon loše reakcije cijele obrane domaćih, ali pet minuta kasnije Laguardia sa pet metara zabija loptu u vlastitu mrežu.

Valencia sada ima 59 bodova na trećoj poziciji, dva više i susret više od Reala, dok je Alaves 16. s 31 bodom.