Barceloni propao transfer

Primera 7. ožu 201812:05 > 12:12
Dennis Doyle/Getty Images

Agenti i predsjednik Grêmija stigli su u Barcelonu kako bi završili transfer igrača Arthura, ali kako javljaju tamošnji mediji izgleda kako je posao propao.

Veznjak ima otkupnu klauzulu u ugovoru od 50 milijuna eura, što je španjolskom klubu bilo puno za isplatu.

Čelnici Grêmija su ponudili opciju da Barcelona odmah uplati 40 milijuna eura, a preostalih deset milijuna eura kroz razne bonuse u toku trajanja ugovora.

Međutim, ni to se nije svidjelo ljudima iz uprave kluba,pa su Brazilci napustili stadion uz riječi kako će početi pregovore i s drugim klubovima, iako se činilo kako je posao već završen, sad je jasno da nije tako.

Arthur je osvojio Copa Libertadores s Gremijem i trebao je po prvobitnom planu u siječnju iduće godine prijeći u Barcelonu.