Modrić zbog ozljede upitan za nastup u Parizu

Primera 20. velj 201815:26 > 15:27
Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Hrvatski nogometaš Luka Modrić mogao bi propustiti uzvratni dvoboj osmine finala Lige prvaka protiv PSG-a.

Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Real Madrid je slavio u prvoj utakmici protiv PSG-a sa 3:1, pa na uzvrat u glavni grad Francuske idu s dva gola prednosti. Ono što bi ipak moglo predstavljati veliki problem “Kraljevskom klubu” je ozlijeda jednog od njihovih ključnih igrača Luke Modrića. Hrvatski kapetan je ozlijedio bedreni mišić zbog čega nije bio u sastavu za utakmicu s Betisom, a sad se pojavila vijest kako je upitan i za utakmicu s Parižanima.

Ipak, trener “Kraljevskog kluba” Zinedine Zidane vjeruje kako će Modrić biti spreman za taj dvoboj.

Modrić ima problema s bedrenim mišićem. Nije u pitanju ništa strašno, vjerujem u liječničku ekipu i njegov brzi povratak”, rekao je Zinedine Zidane.

Osim Modrića, upitan za uzvratni susret je i Brazilac Marcelo, također jedan od ključnih nogometaša prvaka Europe.