Real slavio u fenomenalnoj golijadi na Villamarinu!

Primera 18. velj 201821:38 > 21:38
Aitor Alcalde Getty Images Sport

U posljednjoj utakmici nedjeljnog trostrukog programa posvećenoj Primeri na Sportklubu, Real je u gostima pobijedio Betisa rezultatom 5:3 u utakmici krcatoj preokretima...

Real je poveo nakon 11 minuta igre, poslije Ronaldovog udarca Asencio je iz odbijanca glavom pogodio mrežu Betisa.

Domaći su od tada zaigrali mnogo bolje, stvorili nekoliko prilika i konačno uspjeli izjednačiti u 34. minuti kada je Aissa Mandi nakon centaršuta Joakina glavom svladao Navasa.

Samo tri minute kasnije, Betis stiže do potpunog preokreta, Navas je obranio udarac Juniora Firpa, ali je nespretni Nacho poslao loptu u svoju mrežu.

U nastavku sjajne utakmice na Benito Villamarinu uslijedio je novi preokret, prvo je Sergio Ramos u svom stilu nakon kornera izjednačio na 2:2 (50. minuta), a Asencio je devet minuta kasnije postigao gol za 3:2. Najveći dio posla odradio je Carvajal sjajnim prodorom i asistencijom s desne strane.

U 66. minuti Ronaldo je iskoristio dodavanje Casemira i svojim 12. golom u sezoni povisio na 4:2. Pet minuta prije kraja, Sergio Leon je iskoristio ubačaj Firpa i smanjio na 3:4.

Ipak, pobjedu Reala je potvrdio Benzema pogotkom iz kontranapada u nadoknadi vremena.