PRIMERA NA SK: Betis protiv Reala za završetak večeri!

Primera 18. velj 201817:56 > 17:57
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Atletico Madrid je u dvoboju s praktički imenjakom iz Bilbaoa pobijedio 2:0 pogocima koji su postignuti u drugom poluvremenu. U drugoj od tri današnje uzsatopne utakmice Primere, Villareal je u 84. minuti ispustio vodstvo kod Espanyola kada je slobodan udarac sjajno izveo Esteban Granero...

Denis Doyle, Getty Images Sport

Cjelodnevno druženje s La Ligom započeli smo utakmicom Atletica i Athletica, a bila je to 22. utakmica (koju je komentirao Zoran Grgić) zaredom u kojoj je klub s Vande Metropolitano, na kojoj je danas bilo 60.000 gledatelja, u prvom poluvremenu uspio sačuvati mrežu.
Pobjedu su donijeli Kevin Gameiro i Diego Costa.

Gosti iz Baskije došli su značajno oslabljeni, zbog žutih kartona nisu igrali Raul Garcija i Aric Aduritz, ali to nije spriječilo da odigraju najbolju obrambenu utakmicu u prvom poluvremenu ove sezone.

Prvi udarac u okvir gola domaći su uputili u 52. minuti preko Coste. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 59. minuti, Kokea je zamijenio Gameiro, a promjena formacije donijela je i prvi gol osam minuta kasnije.

Loptu na sredini izgubio je San Joze, a dugačak napad i dodavanje Griezmanna rutinski je završio Gameiro svojim petim golom u sezoni.

Drugi gol pao je na isti način kao i prvi. Opet je San Joze izgubio loptu na sredini, asistent je bio Gameiro, a njegovo dodavanje iz kruga na sredini terena prihvatio je Costa i nakon sprinta plasirao loptu u mrežu. Costi je ovo drugi gol u sezoni.

No, akcije iz Primere na Sportklubu 1 ni izbliza ne prestaje!

Završena je utakmica između Espanyola i Villarreala, uz komentar Ivana Hodobe, a Željko Vela vodi vas kroz treću uzastopnu utakmicu večeras iz La Lige Santander – u tijeku je susret na Benito Villamarinu, igraju Betis i Real Madrid!