Maradona: Real se mora odreći Balea i dovesti Mbappea

Primera 15. pro 201711:16 > 11:22
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Legendarni argentinski nogometaš Diego Armando Maradona komentirao je za španjolski "AS" situaciju u kojoj se nalazi Real Madrid, njihovu strukturu momčadi, određene odluke koje su donosili i sudbinu velikih zvijezda ekipe.

Maradona je za španjolski list komentirao trenutnu formu najvećih evropskih klubova i favorita za osvajanje europskih trofeja.

Ni Real ni Barcelona u ovom trenutku nisu na svom maksimumu. Ni PSG me ne zadovoljava. Oni mnogo ovise o Neymaru i golovima koje postižu Cavani i Mbappe. Francuz je za mene budućnost nogometa. Mislim da može izrasti u boljeg igrača od mnogih. Real ga je mogao dovesti i ne razumijem zašto nije. Rekao sam Florentinu Perezu da bi to bio sjajan potez, ali mi je on rekao da već ima Cristiana“, rekao je Maradona.

Argentinac je govorio i o pojedinačnim ulogama u sastavu “Kraljevskog kluba”.

Mislim da bi Bale trebao biti prodan. Prodan ili otpušten svejedno, mada mislim da je Perez bliži drugom rješenju. S druge strane, ja se nikada ne bih odrekao usluga Karima Benzeme. Oduvijek su takvi igrači važni za momčad. On može na leđima nositi cijelu obranu i postići pogodak. Da li sam njegov fan? Apsolutno“, zaključio je Maradona.

Postoje spekulacije da bi se neke od najava Diega Maradone mogle obistiniti već tijekom zimskog prijelaznog roka.