Eibar slavio protiv Espanyola, pobjeda Las Palmasa

Primera 3. pro 201720:26 > 22:39
Matej Divizna, Getty Images Sport

U susretu 14. kola Primere nogometaši Las Palmasa su kod kuće pobijedili Betis s 1-0.

Pobjednički pogodak za momčad s Kanara postigao je Jonathan Calleri u 14. minuti. Alen Halilović je još uvijek ozijeđen i nije bio u sastavu domaćina.

Las Palmas se ovom pobjedom maknuo s pretposljednje pozicije i sada su 18. s 10 bodova, dok je Betis ostao 11. s 18 bodova.

Ranije je Eibar svladao Espanyol 3-1.

Domaćin je već od devete minute vodio pogotkom Kikea, koji se našao na pravom mjestu poslije odbijene lopte iz slobodnog udarca.

Eibar je povisio na 2:0 u 38. minuti, strijelac je bio Ivan Alejo.

Pobjeda Eibara je osigurana dvadeset minuta prije kraja, kada je Joan Jordan bio precizan s 11 metara.

Espanyol je do jedinog gola stigao zahvaljujući igraču domaćih Sergiju Enrichu, koji je zatresao vlastitu mrežu u 79. minuti.

Za domaći sastav odlično je branio Marko Dmitrović. U posljednjem nedjeljnom susretu, Las Palmas je osvojio velika tri boda u borbi za bijeg iz opasne zone.