Ronaldinho: Ako Messi želi otići, podržavam ga

Primera 16. stu 201714:48 > 16:19
Denis Doyle/Getty Images

Iako bi za Barcelonu bilo nezamislivo da njihova ikona i talisman Lionel Messi napusti klub, druga legenda kluba Ronaldinho kaže da bi volio da njegov bivši suigrač ostane, ali isto tako bi ga podržao ako odluči otići.

Ronaldinho je “Camp Nou” napustio prije devet godina, a kao ambasador Barcelone u stalnoj je vezi s igračima i podržat će Messija u njegovoj odluci.

“Ako mu srce želi da ode u drugi klub, bez obzira na to što sam ambasador Barcelone, podržao bih ga, ali bih ipak volio da ostane u Barceloni“, izjavio je Ronaldinho za “Gol”.

Messi je dogovorio produljenje ugovora s Barcom do 2021., iako se potpis i dalje čeka. Ukoliko do nastavka suradnje ne dođe, Argentinac će usiječnju izaći na tržište. Klubovi izvan Španjolske imt aće priliku mu ponuditipredugovor, a jedna od rijetkih ekipa koja je financijski u mogućnosti da sebi priušti Messija je Manchester City na čelu s Pepom Guardiolom.

Ronaldinho se nada da Messi neće promijeniti klupske boje, ali s obzirom na to da je i sam bio u toj poziciji, brazilska ikona će razumijeti u slučaju da Messi želi napustiti klub koji je prije 16 godina pružio priliku mladom i talentoiranom igraču.