Celta pregazila Las Palmas usred Kanara

Primera 16. lis 201722:41 > 22:51
David Ramos/Getty Images

Celta se vratila u top 10 španjolskog nogometa laganom pobjedom na Kanarima protiv Las Palmasa

Las Palmas je doživio i četvrti uzastopni poraz, bez Alena Halilovića u sastavu.

Celta je povela u 16. minuti nakon što je Mor iskoristio odlično ubacivanje u šesnaesterac lopte od strane Wassa, obrana domaćina reagirala je vrlo tromo, nezainteresirano.

Četiri minute kasnije, Aspas prima loptu na desnom rubu šesnaesterca, ulazi u prostor i gotovo iz mrtvog kuta pogađa gol ispred šokiranog vratara domaćih Chichizole. Momčad Las Palmasa je izgledala kao da ne žele ove večeri biti na terenu, mislima negdje drugdje, a takvo ponašanje gosti iz Viga nisu ignorirali.

Getty Image/Octavio Passos

U 49. minuti brzi kontranapad gostiju, Jozabed s lijeve strane ubacuje ispred samog Aspasa koji oči u oči s Chichizolom pogađa za 3-0. U 52. minuti nesmotreno i nepotrebno ponašanje Blanca koji zarađuje crveni karton, te goste ostavlja s igračem manje na terenu.

No, niti igrač manje nije usporio igrače Celte. S dva gola u pet minuta, Hernandez i još jednom Aspas, dovode goste u vodstvo od visokih 5-0. U sudačkoj nadoknadi, Celta postiže dva brza gola, najprije Vitolo, pa zatim Loic Remy postavlja konačan rezultat.