Escriba dobio otkaz u Villarrealu

Primera 25. ruj 201710:34 > 10:37
Valeriano Di Domenico Getty Images Sport

Villarreal je nakon poraza od Getafea odlučio otpustiti trenera Frana Escribu.

Villarreal je u Primeri upisao tri poraza, uz jedan remi i samo jednu pobjedu (protiv Betisa). Poraz protiv Getafea 4:0 prelio je kap u čaši i u upravi se nisu obazirali ni na dobar start u Ligi Europe i pobjedu protiv Astane (3:1) već su odlučili otpustiti Frana Escribu.

Kako je najavljeno iz kluba tijekom dana će biti imenovan novi trener žute podmornice.

“Villarreal je odlučio raskinuti ugovor sa Franom Escribom kao trenerom prve momčadi. Klub se zahvaljuje treneru Escribi i njegovim pomoćnicima na njihovom predanom radu sa prvim timom i želi im sreću u nastavku karijere. Trening prvog tima koji je trebao biti održan u ponedjeljak u 10 ujutro pomiče se za 18 sati istog dana. U idućih nekoliko sati imenovat ćemo novog trenera”, navodi se u priopćenju Villarreala.