Zidane poziva na strpljenje: Polako ulazimo u ritam

Primera 24. ruj 20174:01 > 4:30
David Ramos, Getty Images Sport

Trener Real Madrida Zinedine Zidane bio je zadovoljan nakon što je njegova momčad svladala Alaves u gostima.

“Znate i sami da nismo briljirali na početku sezone, ali nećemo sada očajavati zbog toga. Potrebno je da se svi strpe, i ljudi iz kluba, igrači i navijači kako bismo hladne glave mogli igrati. Siguran sam da ćemo na slijedećoj utakmici biti još bolji. Uostalom sezona je duga, a mi smo još na početku”, rekao je francuski stručnjak, a zatim dodao:

“Ekipe u Primeri igraju drugačije protiv Reala, nego protiv nekih drugih klubova. Svima, pa i Alavesu su potrebni bodovi. Na kraju moramo biti zadovoljni pobjedom koju smo ostvarili jer smo na utakmicama od početka ove sezone uglavnom stvarali puno prilika, a realizacija je izostajala”, smatra Zidane.