La Liga: Malaga sa desetoricom do prvog boda sezone

Primera 23. ruj 201720:34 > 20:34
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometaši Malage i Athletic Bilbaa odigrali su neriješeno 3:3, u vrlo uzbudljivom dvoboju šestog kola španjolske La Lige.

Gosti su imali sredinom drugog dijela vodstvo od 3:1 i igrača više, ali na kraju ipak nisu osvojili tri boda.

Bilbao je sada deveti s osam bodova, a Malaga je osvojila prvi bod u sezoni.

Sve je počelo loše po domaćina nakon što je Muniain u četvtoj minuti iznudio penal, koji je iskoristio veteran Aduriz.

Na poluvremenu je bilo 1:1 nakon što je Rolan u 35. minuti postigao sjajan gol nakon asistencije Zdravka Kuzmanovića.

Poslije toga,  Williams je u 51. minuti pogodio za 2:1 za Bilbao, pa su gosti bili u odličnoj poziciji. Još bolju situaciju imali su u 70. minuti nakon drugog gola Williamsa, ali Malaga je u završnici ipak osvojila bod.

Prvo je Baisse smanjio u 81. minuti, a konačan rezultat postavio je Rolan šest minuta prije kraja, poslije neoprezne reakcije obrane Athletica.