La Liga: Barcelona i dalje stopostotna, pala i Girona

Primera 23. ruj 201719:00 > 19:01
David Ramos/Getty Images

U 6. kolu španjolske Primere, Girona je poražena od Barcelone na domaćem terenu rezultatom 0:3.

Nogometaši Barcelone došli su do šeste pobjede u prvenstvu, u isto toliko nastupa, te i dalje čvrsto drže vrh španjolske Primere. Nova “žrtva” Blaugrane bila je Girona, koja je izgubila nakon primljenih pomalo i bizarnih golova.

Gosti iz Barcelone došli su u vodstvo u 17. minuti kada je udarac Jordija Albe pogodio Adaya, koji skreće loptu u vlastitu mrežu.

Barca je povela 2:0 novim autogolom domaćina, a za ovaj gol je apsolutni krivac domaći vratar. Messi je proigrao Vidala, koji je pokušao proigrati Suareza, a lopta Urugvajcu prolazi kroz noge, kao i vrataru Iraizozu od koga se lopta odbija u gol.

Konačnih 3:0 za giganta iz Barcelone postavio je Luis Suarez pogotkom u 69. minuti.

Ivan Rakitić je za Barcelonu odigrao svih 90. minuta.