300+ golova Messija na Camp Nou

Primera 19. ruj 201723:48 > 23:50
David Ramos, Getty Images Sport

Nogometaši Barcelone pobijedili su Eibar sa 6:1 na "Camp Nou" i poslije pet utakmica zadržali su maksimalan učinak u Primeri.

Sjajnu utakmicu još jednom odigrao je Lionel Messi, strijelac četiri gola, a pobieda Katalonaca mogla je biti još uvjerljivija da na golu gostiju dobru utakmicu nije odradio srpski čuvar mreže Marko Dmitrović.

Argentinac je seriju golova započeo u 20. minuti, a u strijelce se upisao još u 59, 62. i 87. minuti. Golove za momčad Ernesta Valverdea postigli su još Paulinho i Denis Suarez, koji su bili strijelci i u prošlom kolu protiv Getafea.

Utiješni gol za Baske postigao je Sergi Enriche u 57. minuti. Eibar je 2014. debitirao u društvu najboljih i ovo im je najuvjerljiviji poraz do sada.

Messi je ove sezone već postigao devet golova u Primeri, četvrti put u karijeri u jednoj utakmici upisao je četiri pogotka, a od posljednjih 13 udaraca u ligi čak devet pretvorio je u gol.

Argentinac je stigao i do brojke od 300 postignutih golova na “Camp Nou” u svim natjecanjima.