Messi odlazi, Messi ostaje… Messi ne žuri

Primera 22. kol 20179:08 > 9:11
Alex Caparros, Getty Images

Napadač Barcelone Lionel Messi ne žuri sa potpisivanjem novog ugovora sa klubom sa "Camp Nou" stadiona, prenosi "Marca".

Prema njihovim saznanjima Argentinac vjeruje kako nije pravi trenutak da to napravi jer se želi uvjeritiu kojem pravcu će se tim razvijati i kako će ekipa Ernestea Valverdea izgledati u sezoni 2017/18.

Messi je uvijek smatrao da su sportski projekti katalonskog kluba vrlo važni i na prvom mjestu, ali transfer Neymara u PSG pokvario je planove giganta sa “Camp Noua” i natjerao Messija da se zapita o svojoj budućnosti.

Ranije je sportski direktor Barcelone Robert Fernandez izjavio kako nema nikakvih problema oko nastavka suradnje s Messijem do 2021.godine, ali u međuvremenu se pojavila informacija kako su predstavnici Manchester Citya stigli u Kataloniju i kako su spremni aktivirati otkupnu klauzulu od 300 milijuna eura.

Tridesetogodišnji Argentinac je 2004. debitirao za prvi tim Barcelone i sa ovim klubom osvojio je 29 trofeja.