Moćni Real bez problema protiv Deportiva

Primera 20. kol 201723:57 > 21. kol 2017 0:00
Lars Baron, Getty Images Sport

Nogometaši Real Madrida počeli su novu sezonu u La ligi odlično– pobjedom nad Deportivom rezultatom 3:0.

Ekipa Zinedina Zidana slavila je bez ikakvih problema, iako je domaćin počeo nadahnuto.

Andone je u šestoj i osmoj minuti imao dvije sjajne prilike, ali je Keylor Navas bio na visini zadatka i tu je praktično i rješena utakmica.

Madriđani, koji su igrali bez suspendiranog Cristiana Ronalda, igraju sa puno samopouzdanja u ovom trenutku, pa su u La Coruni prvu ozbiljnu akciju pretvorili u gol – Benzema je u 20. minutu asistirao Baleu za laganu realizaciju.

Samo sedam minuta kasnije bilo je 2:0. Sav posao odradio je Marcelo, a Casemiro nije imao nikakvih problema da zatrese mrežu protivnika.

U nastavku se igralo u laganom ritmu, nijedna ekipa se nije previše trošila, a Real je još jedno odlično izdanje osigurao divnom akcijom u 62. minuti.

Bale je zavrnuo loptu, a Kroos je natrčao i sjajnim udarcem pogodio lijeve rašlje za konačnih 3:0.

Počasni gol Deportivo je mogao postići dvije minute prije kraja. Carvajal je skrivio penal, ali Navas je zaplašio Andonea.

Sjenu na sjajnu utakmicu Reala u posljednjim trenucima bacio je Sergio Ramos koji je dobio drugi žuti karton, a Ramos je i prije toga zaslužio isključenje.