Seri u Barci, a Valverde poručuje: Moramo dalje

Primera 20. kol 20179:41 > 9:41
Andy Astfalck, Getty Images

Novo pojačanje Barcelone bit će igrač Nice Jean Michael Sari, koji će u katalonski klub ići za 40 milijuna eura, pišu španjolski mediji.

U Serijevom ugovoru postoji otkupna klauzula upravo na 40 milijuna. Katalonski dnevnik Mundo Deportivo tvrdi da će posao biti završen već u ponedjeljak.

Seri se našao među otkrićima prošlosezonskog izdanja Lige 1, budući je dugo bio među glavnim igračima Nice, a navodno ga je i veliki Xavi preporučio svom klubu.

Sve izvjesniji je dakle dolazak novog igrača na Camp Nou, ipak ne bi trebalo utjecati na eventualne transfere Coutinha i Dembelea, tvrdi spomenuti list.

Barcelona je proteklih mjeseci u potrazi za igračima koji bi mogli nadomijestiti odlazak Neymara.

“Ozljede su uvijek moguće, kao što je bio slučaj sa Suarezom, i razumijem da je poraz od Real Madrida u Superkupu bio razočaravajući. Ali gubitak Neymara je nešto što je bilo iznenada. Morali smo mijenjati planove, azvijati se u drugom smjeru. Ali moramo nastaviti dalje i ne gledamo više unazad”, kazao je Ernesto Valverde, trener španjolskog viceprvaka.

U prvom kolu Primere, Barcelona će igrati protiv Betisa u nedjelju od 20.15. (SK1)