Boateng napustio Las Palmas i vratio se u Njemačku

Primera 16. kol 201714:17 > 14:21
Christof Koepsel/Bongarts/Getty Images

Kevin Prince Boateng i Las Palmas sporazumno su raskinuli ugovor, poslije odluke igrača iz Gane da napusti klub i vrati se u Njemačku.

Las Palmas i Boateng su donijeli odluku da sporazumno raskinu ugovor koji je trajao još tri godine. Zbog osobnih razloga. Igrač će se na konferenciji u društvu predsjednika kluba oprostiti od navijača“, navodi se u priopćenju kluba sa Kanarskih otoka.

Tijekom karijere Kevin-Prince Boateng promijenio je brojne klubove, igrao je za Herthu, Tottenham, Borussiju Dortmund, Portsmouth, AC Milan, Schalke, a protekle sezone je u dresu Las Palmasa zabio deset golova.

Zasad nije poznato u kojem će klubu nastaviti karijeru, ali Boateng je uoči odlaska izjavio da želi biti bliže obitelji koja mu živi u Italiji.