Neymar tražio od Barcelone da dovede dvojicu Brazilaca

Primera 24. srp 201713:37 > 13:51
David Ramos, Getty Images Sport

Kako pišu španjolski mediji Neymar je Barceloni postavio prilično neobične uvjete da bi ostao u klubu.

Naime, on je tražio kako ne bi otišao u PSG, da katalonski klub kupi njegove prijatelje Brazilce Coutinha i Paulinha!

Po pravilima La lige jedan klub u svojim redovima može imati tri igrača koji imaju putovnicu zemlje koja nije članica Europske unije.

Trenutno su to u Barceloni Neymar, Douglas, Marlon Santos i Luis Suarez.

Međutim Douglas će vjerojatno ići na pozajmicu, a Neymar bi u roku od mjesec dana trebao dobiti španjolsku putovnicu, tako da se neće svrstavati u tu grupu, što samim tim znači da se otvaraju nova mjesta za igrače izvan EU.

Sve to ide u prilog Neymarovoj želji.

Barcelona je ponudila Liverpoolu 80 milijuna euvra za Coutinha, ali su Englezi to glatko odbili, tako da će morati pojačati ponudu.

S druge strane, čelnici Barce već uveliko pregovaraju sa Guangzhou Evergrande oko Paulinha.

Prvo su ponudili 27 milijuna eura, ali Kinezi se pozivaju na otkupnu klauzulu koja iznosi 40 milijuna eura i ne žele da popuste.

Ostaje nam vidjeti hoće li Barcelona uspjeti ostvariti Neymarove želje i zadržati ga.