Navas ne ide iz Reala: Blizak sam sa Zidanom

Primera 19. srp 201718:19 > 18:24
David Ramos, Getty Images

Golman Real Madrida Keylor Navas istaknuo je kako ne planira napustiti Santiago Bernabeu i kako je fokusiran na osvajanje trofeja sa madridskim klubom.

Jako sam sretan što sam dio tima kakav je Real. Dan kada sam službeno prezentiran javnosti kao nogometaš  Real Madrida nešto je što ću nositi u srcu do kraja života. Kada dođete u najbolji klub na svijetu, onda želite ispisati makar dio povijesti s njim. Uz to, želite u tu povijest ugraditi i djelić zemlje iz koje dolazite“, rekao je Navas.

Navas je u Real stigao 2014. godine iz Levantea, do sada je 97 puta obukao dres Madriđana i, kako navodi, ne planira promijeniti sredinu.

Moj odnos s trenerom se nije promijenio. Zvuči smiješno, ali oduvijek smo imali poseban odnos i to će tako i ostati. Jako smo bliski i pomaže mi da steknem što više samopouzdanja“, zaključio je 30-godišnji golman.