Perez: Ronaldo je ljut, ali ostaje u Realu

Primera 28. lip 20173:51 > 4:08
Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

Kako je za španjolske medije izjavio predsjednik Reala Florentino Perez, prva zvijezda njegovog kluba Cristiano Ronaldo je ljut i povrijeđen zbog optužbi koje stižu na njegovu adresu a tiču se utaje poreza, no uprkos tome ostati će u Madridu.

Ronaldo je u Španjolskoj optužen da je od poreznih vlasti “sklonio” 14,7 milijuna eura, koje je trebao uplatiti nakon što ih je zaradio na osnovu prihoda od prava na svoj lik, a 31. lipnja je zakazano i ročište na tu “temu”.

Portugalska zvijezda se sa reprezentacijom trenutno nalazi na Kupu konfederacija u Rusiji, ali svakodnevno iz Španjolske stižu nove informacije o tome kako Ronaldo želi napustiti klub.

Spominju se kao potencijalne nove sredine PSG i Manchester United, ali predsjednik Madriđana Florentino Perez uvjerava kako Ronaldo ne ide nigdje.

“Cristiano do 2021. godine ima ugovor sa Realom. Znamo da se požalio kolegi i da je rekao kako je ljut, što je objavljeno u portugalskim medijima. Ali ja još s njim nisam razgovarao. Ja tome ne pridajem toliko značaja, koliko su mediji isticali. Sve što trebamo napraviti je da popričamo kada se Kup konfederacija završi. Ronaldo je čovjek od integriteta, koji ispunjava svoje obaveze. On je ljut jer ga mnogi žele povrijediti preko priče o porezima. To utječe na njega. Razgovarao sam sa njegovim menadžerom Jorgeom Mendesom i uvjeren sam da će on ostati u Realu”, rekao je predsjednik “kraljevskog kluba”.