Zidan obrađuje Mbappea: Obećao mu ključnu ulogu

Primera 23. lip 201710:57 > 11:02
Getty images/Dan Mullan

Definitivno će prvo ime prijelaznog roka biti mladi Francuz Kylian Mbappe. Ako ode iz Monaca, to će bez svake sumnje biti rekordan transfer, a čini se da je najbliži njegovom angažmanu Real Madrid.

Getty Images/Stu Forster

Kraljevski klub imat će ozbiljnu konkurenciju u, prvom redu one sa izuzetno dubokim džepom, a to su Manchester City i PSG, koji su već opipavali puls, navodno sa ponudama jačim i od 135 milijuna eura. Ipak, aktualni dvostruki prvak Europe u prednosti je jer igrač želi isključivo ići u Madrid, a kako prenosi “L’Equipe” u Monte Carlo su otišli predsednik Florentino Perez i trener Zinedine Zidan.

Posebno zadužen za “obrađivanje” igrača bio je Zidan, koji je po navodima istog lista, jasno stavio do znanja mladom napadaču da će biti jedan od ključnih igrača i da će jedna zvijezda sigurno napustiti Madrid. Tko će to biti još je velika nepoznanica, jer se čini kako sva tri člana čuvenog “BBC” tria (Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo) mogu lako već u ovom prijelaznom roku napustiti Bernabeu.