Costa zbog Atletica spreman pauzirati do siječnja!

Primera 22. lip 20179:52 > 10:10
Clive Rose, Getty Images

Diego Costa je na izlaznim vratima Chelseaja, a mediji već mjesecima nagađaju o tome gdje će nastaviti karijeru.

Najčešće je dovođen u vezu sa nekoliko kineskih klubova, koji su mu nudili pravo bogatstvo, ali izgleda kako napadač ima drugačije planove.

Naime, on se isključivo želi vratiti u Atletico Madrid. Španjolski mediji pišu kako se Costa pod svaku cijenu želi vratiti bez obzira što je klubu do siječnja 2018. zabranjeno registrirati  nove igrače.

On je čak spreman ovog leta prijeći u Madrid i pauzirati čitavu polusezonu, dok klubu ne istekne kazna!

U tom slučaju Atletico bi ga tek u siječnju mogao registrirati.

Iz Chelseaja su nedavno priopćili kako ne bi pustili Costu za odštetu manju od 56 milijuna eura, dok su Madriđani spremni platiti do 35 milijuna eura.