Perez: Zidane je simbol Realovih uspjeha

Primera 22. svi 201719:28 > 19:41
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Predsjednik Real Madrida Florentino Perez na proslavi svog kluba povodom osvajanja 33. titule u nacionalnom prvenstvu istaknuo je posebnu zahvalnost prema treneru Zinedineu Zidaneu.

Aitor Alcalde, Getty Images

Francuz je kao igrač najslavnijeg sastava kraljevskog kluba, poznatog kao Galacticosi (pored Zidanea u timu su bili igrači poput Ronalda, Beckhama, Roberta Carlosa, Luisa Figa itd.) osvojio šest trofeja, a sada uspjehe ima i kao trener.

“Zidane je jedan od simbola Realovih uspjeha. Bio si najbolji igrač na svijetu, sada si najbolji trener na svijetu. Hvala ti za sve”, rekao je Perez.

Zidan je postao  trener Real Madrida u siječnju prošle godine i od tada je osvojio četiri trofeja, a već 3. lipnja će se u Cardiffu, sa svojim nekadašnjim klubom Juventusom, boriti i za trofej Lige prvaka.