Ronaldo propušta utakmicu protiv Deportiva

Primera 26. tra 201711:10 > 11:31
Getty Images Sport/Gonzalo Arroyo Moreno

Zvjezda Reala Cristiano Ronaldo neće biti u sastavu ekipe Zinedinea Zidanea, koja će se u srijedu navečer suprotstaviti Deportivu.

“Kraljevski klub” u srijedu od 21,30 gostuje Deportivu (Sport klub 1), ali na gostovanju neće biti Ronalda, kao i njemačkog veznjaka Tonija Kroosa, kojima je Zidane dao slobodne dane kako bi se odmorili.

Zinedine Zidane je procjenio da su mu Ronaldo i Kroos potrebniji za subotnji okršaj, kada na “Santiago Bernabeu” stiže Valencia.

Osim dvojice ofanzivaca ozljeđen je i Velšanin Gareth Bale, dok je oslabljena i obrana Reala, gdje neće biti ozljeđenog Portugalca Pepea. Također, španjolski stoper Sergio Ramos suspendiran je nakon crvenog kartona dobivenog u “Clasicu”.

Real je u nedjelju na svom stadionu poražen od Barcelone (3:2), u jednom od uzbudljivijih “Clasica” u posljednje vrijeme, pa se katalonski klub ponovo vratio u utrku za titulu.

Do kraja španjolskog prvenstva je ostalo pet kola, a Real ima i jednu zaostalu utakmicu protiv Celte. Madriđani i Katalonci imaju po 75 bodova na čelu tablice, a u slučaju istog broja bodova odlučivat će prvo međusobni skor, koji je na strani Barcelone.