Granadi i Gijonu se smiješi druga liga

Primera 25. tra 201722:33 > 22:42
Getty Images/Joern Pollex

Nogometašii Malage slavili su na gostovanju u Granadi (2:0), u 34. kolu španjolske lige, čime su praktično domaćina gurnuli u drugu ligu. U susretu između Gijona i Espanyola nije bilo pobjednika (1:1).

Malagu je do četvrte pobjede u posljednjih pet susreta vodio Sandro Ramirez. Izdanak Barcine La Masije, bio je strijelac u 47 i 92. minuti.

Poslije ove pobjede Malaga je na 14. mjestu sa 39 bodova, dok je Granada pretposljednja sa 20 bodova, sedam manje od sigurne zone, i biti će potrebno čudo da ostanu u ligi.

Još jedna momčad koja se bori za ostanak,  Sporting Gijon, nije uspjela pobjediti i poboljšati šanse za ostanak.

Gijon je u vodstvo doveo Victor Rodrigues u 39. minuti, ali je Espanyol golom Morena u 55. došao do boda.

Gijon četiri kola prije kraja ima 24 boda, tri manje od sigurne zone. Espanyol je na devetom mjestu sa 50.