Enrique i Suarez: Messi je najbolji u povijesti

Primera 24. tra 20174:34 > 4:37
Michael Regan, Getty Images

Trener Barcelone Luis Enrique o El Clasicu.

“Pobjedili smo zahvaljujući navijačima koji su nas podržali nakon poraza od Juventusa u 1/4 finala Lige prvaka. Moramo se nastaviti boriti“, rekao je Enrique.

Strateg tima sa “Camp Nou” stadiona odao je priznanje Lionelu Messiju, s kojim ove sezone često nije bio na istim valnim duljinama.

Messi je najbolji igrač u povijesti nogometa. Gledao sam puno igrača i puno utakmica i znam o čemu pričam. Postigao je 500 golova za klub i oduševljen sam što je preskočio sve poteškoće. Barcelona je veliki klub dugi niz godina, a važan dio njene povijesti pripada Messiju”, naglasio je Enrique.

Leo nam je omogućio da imamo nadmoć na sredini terena. Htjeli smo da je lopta što više u našem posjedu i na kraju se sve odigralo kako smo se nadali“.

I Luis Suarez je potencirao igru Argentinca.

“Naš tim je bio veličanstven. Svaki igrač dao je doprinos ovom fantastičnom rezultatu. S najboljim igračem u povijesti. Čestitam, prijatelju“, napisao je Suarez na Twitteru.