Remi Las Palmasa i Alavesa, Livaja "pocrvenio"

Primera 23. tra 201720:18 > 20:31
David Ramos, Getty Images

Hrvatski veznjak Alen Halilović napokon je bio u početnoj postavi Las Palmasa, koji je u 33. kolu Primere na svom terenu protiv Alavesa odigrao 1-1. Za Las Palmas zabio je Kevin-Prince Boateng (44), a remi Alavesu donio je Ibai Gómez (61).

Alen Halilović je igrao do 77. minute, a najbolju prilku imao je u 52. kada je njegov udarac zaustavio vratar gostiju. Drugi hrvatski nogometaš u redovima Las Palmasa Marko Livaja ušao je u igru u 83. minuti, a već u 87. dobio je crveni karton zbog grubog prekršaja na Marcosu Llorenteu.

Nogometaši Real Sociedada s minimalnih su 1-0 pobijedili Deportivo u prvoj utakmici nedjeljnog programa 33. kola španjolskog prvenstva odigranoj u San Sebastianu. Jedini pogodak postigao je Willian Jose preciznim udarcem glavom u 28. minuti.