Atletico minimalno do slavlja, remi Osasune i Gijona

Primera 22. tra 201720:44 > 20:46
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Nogometaši Osasune i Sportinga iz Gijona odigrali su neriješeno 2:2, dok je Atletico Madrid slavio sa 1:0 protiv Espanyola u okviru 33. kola Primere.

Osasuna i Gijon su odigrali 2:2, iako je domaća momčad u Pamploni u posljednjih 15 minuta imala prednost 2:0, da bi potom Sporting uspio izjednačiti.

Osasuna je povela autogolom Merea u 19. minuti, a u 72. minuti na 2:0 povisio je Kodro.

Izgledalo je da će Osasuna doći do sva tri boda, ali je primila dva gola za dvije minute. Prvo je Canella smanjio na 2:1, a potom je Castro izjednačio poslije sjajne asistencije Duje Čopa.

Duje Čop odigrao je svih 90. minuta za goste.

David Ramos/Getty Images) Restriction

Atletico Madrid slavio je u Barceloni na gostovanju kod Espanyola sa 0:1. Jedini pogodak na utakmici djelo je sjajnog Francuza Antoinea Grizmanna u 73. minuti.

Šime Vrsaljko nije nastupio zbog ozljede.