Bale propušta Gijon, možda i Bayern

Primera 14. tra 201715:12 > 15:14
Lennart Preiss/Bongarts/Getty Images

Velški nogometaš Gareth Bale neće biti u momčadi Reala za subotnju utakmicu sa Sportingom u Gijonu u okviru 32. kolu Primere, a postoji mogućnost da će propustiti revanš četvrtfinala Lige prvaka s Bayernom.

Bale je doživio ozljedu mišića u pobjedi ‘kraljevskog kluba’ u Munchenu rezultatom 2:1, zbog čega je igru napustio u 59. minuti.

Madriđani su u petak objavili da je potvrđeno da 27-godišnji Velšanin ima problem sa mišićem lista koji je možda u vezi sa ozljedom članka koji mu je operiran u studenom.

To znači da je Bale, koji je propustio trening svog tima u petak, pod upitnikom za drugu utakmicu sa Bayernom, koji se igra u utorak od 20.45 na stadionu “Santiago Bernabeu”.

Za sada se zna da će obje utakmice propustiti Pepe, zbog prijeloma dva rebra, i Raphaël Varane, koji je zadobio ozljedu prepona.

Prije gostovanja Gijonu, Real ima tri boda više od Barcelone na čelu La Lige, ali i utakmicu manje od Katalonaca.