Mundo Deportivo: Coutinho i Veratti u lipnju u Barci

Primera 19. ožu 201712:25 > 12:58
Alex Caparros, Getty Images

Španjolski dnevni list Mundo Deportivo objavio je da nogometni klub Barcelona na svom popisu želja koje želi dovesti u ljetnom prijelaznom roku za sada ima samo dva imena.

Riječ je o igraču PSG-a Marku Verattiju i veznjaku Liverpoola Philippeu Coutinhu. U Barceloni žele polako pripremati zamjenu za Andresa Iniestu, koji je većinu utakmica ove sezone propustio zbog ozljede.

Prošlogodišnja pojačanja Andre Gomes i Denis Suarez nisu opravdali očekivanja, pa se očekuje da bar jedan od njih dvojice, uz Ardu Turana ili Rafinhu, bude prodan.

Veratti unatoč tome što pruža dobre partije nije zadovoljan u Parizu, pa je sasvim izvjesno da će u lipnju napustiti klub.

Talijana žele klubovi poput Chelsea, Juventusa i Real Madrida, tako da će se Barcelona morati pomučiti oko njegovog dolaska.

S druge strane, za Coutinhom za sada ne vlada toliki interes.