Enrique: Kakav kraj ere?

Primera 20. velj 20179:48 > 9:49
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Trener Barcelone Luis Enrique smatra kako je besmisleno pričati o kraju ere kluba dok je ekipa u borbi za tri trofeja.

Katalonci su nakon debakla od PSG-a u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka (4:0) s teškom mukom savladali Leganes 2:1 u La ligi.

Važna tri boda u borbi za titulu Barci je donio Lionel Messi iz penala u nadoknadi vremena.

“Ne bih rekao kako je ovo kraj jedne ere kluba, kako vi novinari to kažete jer to samo pesimisti mogu reći. Igramo još u tri natjecanja, kakav kraj ere? Istina je da smo u Ligi prvaka u izuzetno teškoj situacji. Utakmica s PSG-om mi je svaki dan u glavi, ali još treba igrati. Moramo pokušati napraviti što više možemo do kraja sezone i nikakva moja odluka neće utjecati na momčad”, istaknuo je Enrique.

Enrique još nije odlučio hoće li ostati u Barceloni na kraju sezone, dok mediji često nagađaju o njegovom odlasku sa Camp Noua.