Veliki Ramos u Realovom Klubu 500

Primera 13. velj 201718:48 > 18:56
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Kapetan Real Madrida Sergio Ramos proteklog je vikenda postao 12. igrač u povijesti Kraljevskog kluba sa 500 nastupa.

Ramosu je predsjednik Florentino Perez u ponedjeljak svečano uručio dres s brojem 500 povodom velikog dostignuća Španjolca. Iskusni branič već 12 godina igra za Real, a došao je 2005. godine iz Seville.

Ovo je važan i poseban broj za mene, odigrati toliko utakmica je zaista privilegija i ostvarenje sna, a ostvariti to kao kapetan je neka vrsta bonusa i zbog toga mi znači još više.

Nekoliko igrača je odigralo 500 utakmica za Real i oni su prave legende kluba.

Cilj mi je i dalje davati  sve od sebe za klub i uživam u godinama koje dolaze“, rekao je Realov kapetan.

Ramos je postigao čak 66 golova za najtrofejniji europski klub, a na vječnoj listi po broju nastupa, uvjerljivo je prvi legendarni Raul (741).+