La Liga Santander Experience – Spremni za treći tjedan

Primera 28. sij 201717:17 > 17:19
sport klub

Ušli smo u treći tjedan igre La Liga Santander Experience! Ovih dana imali smo priliku upoznati neke od finalista koje očekuje još jedan korak ka putu za Madrid.

sport klub

Za ovaj tjedan, potrebno je postaviti fotografiju “Lookalike”, što znači da od vas očekujemo da budete kreativni i uvjerite nas da podsjećate na nekoga od svojih omiljenih igrača koji igraju u Primeri.

Fotografija sa tagom Sportkluba, La Lige i hashtagom #LaLigaSantanderExperience koja bude imala najviše lajkova, ulazi u finale. Za najbolje, Sportklub i La Liga su pripremili vrijedne poklone. Budite redovito uz informativne emisije Sportkluba, stranicu www.sportklub.com i možda baš vi budete gost na utakmici Atletico Madrid – Sevilla, zakazanu za ožujak.

Pravo sudjelovanja imaju svi gledatelji sa ex Yu prostora! Vidimo se u Madridu!