Valencia – Espanyol, uživo Sportklub 1 u 12.00

Primera 15. sij 201710:43 > 10:52
David Ramos/Getty Images

Utakmicom Valencije i Espanyola počinje super nedjelja na programima Sportkluba, a ljubitelji vrhunskog nogometa danas će sigurno doći na svoje. Nakon ovog sudara imamo PL okršaj Everton-City, pa derbi svih derbija na otoku - Manchester Utd. i Liverpool, i za kraj poslastica Sevilla - Real Madrid.

Momčad s Mestalle se jako muči ove sezone, promijenili su i drugog trenera te se nadaju da će ih Voro dići u zonu sigurnosti. Valencia ima tek 1 bod više od Sporting Gijona koji je na 18. mjestu. Espanyol ima čak 10 bodova više od Valencije, na što bi se rijetko tko kladio prije početka sezone. No što je tu je, Mestalla će u 12.00 ponovno biti užarena, a kako će reagirati navijači nakon gubitka bodova kod Osasune, to treba vidjeti. Utakmica će biti i prilika da se ponovno sretnu bivši suigrači iz Valencije, a danas treneri, Voro i Flores, koji su čak 8 godina dijelili svlačionicu. Prijenos u 12.00 na SK 1.