Sportklub vas vodi na Vicente Calderon!

Primera 11. sij 201712:34 > 12:36
sport klub

Sportklub u suradnji s La Liga Santander organizira odlazak na utakmicu Atletico Madrida i Seville, posljednju koja će ikada biti odigrana na legendarnom stadionu Vicente Calderon.

Da biste dobili neki od poklona, uključujući i onaj glavni – odlazak na utakmicu koja je na rasporedu 19. ožujka – neophodno je igrati se s nama.

Prvi korak je da ‘pratite‘ Instagram profile Sportkluba i La Lige.

U prvom tjednu, potrebno je biti što kreativniji i postaviti fotografiju u dresu svog omiljenog španjolskog kluba na svoj Instagram profil; tagirati Sportklub i La Ligu, uz hashtag #LaLigaSantanderExperience.

Dvoje sudionika s najviše “likeova” idu u finale, gdje ih očekuje još jedan zadatak. Sve što treba učiniti jest da u svakom trenutku budete uz Sportklub, kako biste mogli saznati koji su vaši zadaci iz tjedna u tjedan

Igra starta 14. siječnja, kada ćemo navesti dodatne neophodne informacije. Do tada, postavljajte svoje fotografije na Instagram profil i budite uz nas.