Don Balon: Srpski majstor zamjena za Modrića u Realu

Primera 27. stu 202012:18 > 12:24
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

U Realu su u potrazi za nasljednikom Luke Modrića, iako hrvatski veznjak i u 36. godini života igra na vrlo visokom nivou #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Don Balon tako tvrdi da će sljedećeg ljeta Modrić sigurno napustiti Real jer mu ističe ugovor, a da bi zamjena trebao biti Sergej Milinković-Savić.

SMS je odavno na meti velikih klubova, no transfer iz Lazija nikako da se ostvari.

Don Balon prenosi ovu informaciju, iako je srpski reprezentativac drugačiji tip igrača u odnosu na Modrića. Milinković-Savić više voli igrati bliže golu i bit će zanimljivo vidjeti hoće li zaista doći do tog transfera.

Paolo Bruno/Getty Images

Nedavno su se pojavile informacije da će Modrić putem SAD-a, točnije da će postati novi član La Galaxya.

Hrvatski reprezentativac bi tako karijeru završio kao i mnoge ostale zvijezde koje su se odlučile zaputiti u SAD.