Van Basten opleo po Messiju: Izgleda kao kilavi pekar

Primera 25. stu 202013:55 > 14:01
REUTERS/Albert Gea

Legendarni nizozemski napadač Marco Van Basten kritizirao je Lionela Messija i Antoinea Griezmanna. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Barcelona je nakon deset kola La Lige tek na 13. mjestu, čak 12 bodova iza vodećeg Real Sociedada. Gledajući Messija i Griezmanna u novom porazu Barcelone, Marco Van Basten je za nizozemski Ziggo Sport komentirao:

Njih dvojica igraju i izgledaju kao hrpa kilavih pekara.” To je nizozemska fraza za opis ljudi koji rade posao o kojem ništa ne znaju, zbog čega su pri tome kilavi, smotani, aljkavi“.

Povezano

Van Basten smatra da je glavni razlog to što nema navijača na tribinama, ali i Messijev sukob s upravom katalonskog kluba.

Messi je ove sezone daleko od prave forme, a Griezmann je takav od dolaska u Barcelonu.

#SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS