Griezmann: U odličnim sam odnosima sa Messijem

Primera 24. stu 202010:44 > 10:52
REUTERS/Albert Gea

Eric Olhats nedavno je pokrenuo lavinu izjavom „ da se u Barceloni za sve pita Messi i da je Argentinac činio sve da Griezmannu oteža dolazak u Kataloniju“. Messi je na to reagirao rečenicom „ da mu je dosadilo da ima ulogu dežurnog krivca u Barci“. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Sada se povodom cijelog slučaja oglasio i sam Griezmann. Francuz je istaknuo da nema nikakvih problema sa argentinskim asom.

Činjenica je da Messiju nije bilo pravo što sam odbio poziv Barcelone 2018. godine. Međutim, kada sam stigao u klub godinu dana kasnije rekao sam da ću učiniti sve na terenu da ostvarimo što bolje rezultate. Messi je rekao da me podržava i nas dvojica imamo odličan odnos“, rekao je francuski napadač.

Griezmann je govorio i o Olhatsu i svom ujaku Emanuelu Lopezu, koji su najviše potencirali priču o sukobu sa Messijem.

Olhats je bio veoma važan čovjek u mom životu, ali nas dvojica već dugo ne komuniciramo. Razlog je što je bio pozvan na moje vjenčanje, a nije se pojavio. Od tog trenutka smo prekinuli svaki kontakt. Što se tiče ujaka, on ne zna kako stvari funkcioniraju u nogometu. Nikada nisam pričao sa njim o Messiju, pa ne znam odakle je to izvukao. Napravili su mnogo problema u svlačionici. Pričao sam se Leom, sve mu objasnio i to je sada iza nas“, kaže Griezmann.

Barcelona je očajno počela sezonu u Primeri. Trenutno su 13. na ljestvici sa 12 bodova i dvije utakmice manje od vodećeg Sociedada. U utorak igraju utakmicu Lige prvaka protiv Dinama iz Kijeva, a put Ukrajine nije ni krenuo Leo Messi, kojeg trener Koeman želi odmoriti za nastavak sezone. Barca je elitnom europskom natjecanju ima tri pobjede iz isto toliko utakmica i praktično je osigurala prolaz u osminu finala.

#SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas