Navijači Barce upozorili Griezmanna: Messija se poštuje

Primera 19. stu 202022:54 > 22:57
Maja Hitij/Getty Images

Nogometaši Barcelone odradili su danas novi trening pred derbi protiv Atletico Madrida koji ih očekuje u subotu, a Griezmann je bio pod prismotrom navijača #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY BANANAS

Jedini koji nije prisustvovao treningu je Lionel Messi koji se tek sinoć vratio iz Argentine, te mu je Ronald Koeman dao duži odmor. Ostali igrači su bili na treningu, a u centru pažnje našao se Antoine Griezmann.

Naime, u javnosti se diglo dosta bure prethodnih dana jer su ljudi bliski Griezmannu proširili razne priče, a mnogi su poručili da je Messi glavni krivac što Francuzu ne ide baš najbolje u katalonskom klubu.

Messija su novinari pitali sinoć da to komentira, a on im je samo poručio da je više umoran od toga da je kriv za sve što se događa u klubu. Navijači su nakon treninga dočekali Griezmanna ispred trening centra i dali mu do znanja da se Argentinac mora poštovati.

“Messi se poštuje”, dobacivali su navijači Barcelone Griezmannu kada je s automobilom prolazio pored njih.