Novi kiks Barcelone u La Ligi, remi s Alavesom

Primera 31. lis 202022:54 > 22:57
(Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

Nogometaši katalonske momčadi ne znaju za pobjedu mjesec dana u španjolskom prvenstvu, zadnji put su pobjedu ostvarili početkom listopada protiv Celte Vigo #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Katalonci igraju odlično u Ligi prvaka, ali u španjolskom prvenstvu nikako da krenu. Barcelonin loš niz u La Ligi krenuo je početkom listopada kada su svladali Celtu Vigo 3:0. Otada su ostvaril sljedeće rezultate: remi protiv Seville, poraz od Getafea i Reala, te novi remi s Alavesom.

Domaćini iz Vitorije Gasteiz poveli su 31. minuti pogotkom Rioje nakon što su loše komunicirali Pique i Neto. Do novog pogotka trebalo se čekati do 63. minute kada je Griezmann zabio za konačnih 1:1.

Katalonska momčad je do kraja utakmice tražila taj gol koji bi joj donio koliko toliko neki mir, no domaćini su uspjeli izdržati do kraja i uzeti taj bod.

Nakon nepotpunih osam kola, Barcelona je na 12. mjestu s osam bodova, a toliko bodova ima i Alaves koji se na ljestvici nalazi odmah ispod Barcelone.