VAR-asistent: Nemoj dosuditi penal nad Ramosom

Primera 26. lis 202021:56 > 21:59
Getty Images/Alex Caparros

Jose Maria Sanchez Martinez , VAR-asistent utakmice između Barcelone i Real Madrida (1:3) preporučio je glavnom sucu Juanu Martinezu Munueri da ne dosudi jedanaesterac nakon pada braniča gostiju Sergija Ramosa u kaznenom prostoru Katalonaca. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Sport.es navodi da je Martinez rekao glavnom sucu da je kapetan Kraljevskog kluba prvi faulirao obrambenog igrača Barcelone Clementa Lengleta.

Međutim, Munuera nije poslušao savjet pomoćnika i odlučio je pokazati na bijelu točku. Precizan sa 11 metara za vodstvo Reala 2:1 bio je upravo Ramos.

Zbog svega navedenog Barcelona planira zatražiti audio zapis razgovora između glavnog suca i VAR-asistenta kako bi se točno saznalo što se u tom trenutku dogodilo.

Na Camp Nou su uvjereni da se protiv kluba vodi kampanja na čelu sa Velascom Carballom, odgovornim za delegiranje sudaca.

#SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas