Real Sociedad novom pobjedom ponovno na čelu Primere

Primera 25. lis 202023:19 > 23:24
(Photo by Fran Santiago/Getty Images)

Nogometaši Real Sociedada ponovno su na vrhu Primere nakon što su u 7. kolu u San Sebastianu porazili Huescu s 4-1.

Nakon teške, ali zaslužene pobjede protiv Rijeke u prvom kolu Europske lige, momčad Imanola Alguacila imala je puno lakši posao u Primeri protiv Huesce.

Slavili su s uvjerljivih 4:1 i ponovno zasjali na vrh Primere. Domaćini su poveli pogotkom Oyarzabala u 35. minuti, dok su gosti izjednačili na samom početku drugog dijela pogotkom Rafe Mira u 46. min.

Međutim, nisu se dali smesti domaćini i s tri gola su uvjelrjivo priveli utakmicu kraju. Drugi gol je u 54. min zabio Oyarzabal, Portu je nakon Rijeke zabio i Huesci u 68. minuti dok je Isak u 75. postavio konačnih 4:1.

Real Sociedad je s 14 bodova vodeći ispred Reala i Granade, koji imaju po 13 bodova, dok je Huesca 18. s pet bodova i još bez pobjede.