David Ramos/Getty Images

18.10.2020 | 23.30

Real Sociedad 'tricom' najavio dvoboj protiv Rijeke

Momčad iz San Sebastiana upisala je važnu pobjedu u Sevilli uoči gostovanja na Rujevici #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

U posljednjoj utakmici 6. kola španjolskog prvenstva Real Sociedad je kao gost svladao Betis sa 3-0 (1-0) i zasjeo na vrh ljestvice.

Momčad iz San Sebastiana povela je u 43. minuti pogotkom Portua. Na 2-0 je povisio Oyarzabal iz kaznenog udarca u 74. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Januzaj u 89. minuti.

Baskijci su vrlo dobro započeli sezonu u domaćem prvenstvu, a u četvrtak Real Sociedad dolazi na Rujevicu, gdje će ih Rijeka ugostiti u prvom kolu skupine F Europske lige.

Real Sociedad je u šest utakmica u Primeri sakupio 11 bodova, kao i Villarreal, ali baskijska momčad ima bolju gol-razliku. Iza vodećeg dvojca su Real Madrid, Getafe, Cadiz i Granada sa po 10 bodova, a Betis je sedmi sa devet.