Luda subota: Nemoćna Barcelona izgubila od Getafea

Primera 17. lis 202022:53 > 22:55
(Photo by David Ramos/Getty Images)

Nogometaši Barcelone poraženi su u 6. kolu Primere na gostovanju kod Getafea s 1-0. #SponzorPrenosa#DerbyBananas DERBY bananas

Jedini gol na utakmici zabio je Jaime Mata iz penala u 56. minuti. Barcelona je igrala u skoro najjačem sastavu, Messi je u prvom dijelu pogodio gredu, a Griezmann je propustio realizirati veliku šansu. Ovo je prvi poraz Ronalda Koemanna otkad je preuzeo slavni katalonski klub.

Povezano

Ranije je novi prvoligaš Cadiz napravio senzaciju svladavši u Madridu Real s 1-0, pa je ova subota bila jedna od rijetkih dana kada su izgubili i Real i Barcelona.

Cadizu je to prva pobjeda protiv Reala još od 1991. godine, kada je za njih igrao i bivši hrvatski izbornik Igor Štimac, a “Kraljevski klub” je doživio prvi poraz u Primeri nakon sedam mjeseci.

Vode Real, Getafe i Cadiz s po 10 bodova, a Barcelona je tek deveta sa sedam.

#SponzorPrenosa#DerbyBananas DERBY bananas