Messi o odlasku: Ako sam griješio, to je zbog Barce

Primera 30. ruj 202012:39 > 12:43
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Nogometaš Barcelone Lionel Messi kaže da su svi potezi koje je vukao u prethodnom razdoblju bili za dobrobit kluba. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Jedan od najboljih igrača svih vremena zahtijevao je odlazak iz Katalonije, nezadovoljan načinom rada cjelokupnog kluba. Prije svega ljudi iz uprave na čelu sa predsjednikom Josepom Marijom Bartomeuom.

Razumijem da je bilo ljudi koji su smatrali da bi trebao šutiti i pustiti da sve prođe, ali mnogo toga me prethodnih tjedana pogađalo i to je bio moj način da izrazim nezadovoljstvo. Ako sam i pravio greške u posljednje vrijeme, to je bilo iz želje da Barcelona bude bolja i jača“, rekao je Messi u razgovoru za Sport.

Do odlaska na kraju nije došlo zbog previsoke otkupne klauzule. Argentinski napadač igrat će na Nou Campu barem do sljedećeg leta, kada mu istječe ugovor.

Sada se moramo koncentrirati na ono što slijedi i svi dajemo najbolje od sebe. Ako je ijedan član kluba bio uznemiren zbog onoga što sam govorio ili radio, nemam dilemu da je razmišljao o onom što je najbolje za klub“.

Poslije svih događanja, mnogi sumnjičavo gledaju na Leove partije ove sezone.

Poslije brojnih neslaganja, volio bih da stavim točku na sve. Svi mi u Barceloni i oko nje moramo se ujediniti i vjerovati da najbolji dani tek dolaze. Moja posvećenost dresu i grbu koji nosim je apsolutna, kakva je oduvijek i bila“, poručio je 33-godišnji Argentinac.

Messi je na prvoj utakmici u sezoni postigao gol u trijumfu nad Villarealom (4:0).

#SponzorPrenosa#DerbyBananas